Vyhlášení soutěže základní desku ASRock

Článek
Vyhlášení soutěže základní desku ASRock

Možná jste vyhráli, možná jste o soutěži ani nevěděli a možná byste chtěli vyhrát příště…? Ať už si kladete jakoukoliv otázku, odpověď máme na všechny.

Děkujeme všem za účast, i v předvánočním shonu se Vás sešla pěkná řada a správných odpovědí přišlo hodně.

Vy, kterým soutěž do e-mailu nepřišla, se můžete zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a třeba se na Vás usměje štěstí příště, po novém roce určitě něco zase vymyslíme.

Soutěžní otázka: Kolik slotů Ultra M.2 pro rychlé SSD je na desce ASRock Z370 Extreme4?

Správná odpověď byla za „c.“ tedy: dva

Ačkoliv byl v otázce malý chyták, ten kdo pozorně četl specifikace, ten odpověděl správně. Celkový počet slotů M.2 na desce je sice tři, jenže jeden z nich je pro WiFi modul a nikoliv pro M.2 SSD. ASRock Extreme4 pojme tedy dva rychlé SSD typu M.2 a je na Vás, jestli použijete SATA disky, které mají i ve případě vysokých kapacit velmi příznivou cenu nebo sáhnete po SSD s technologií NVMe, protože Vám jde o maximální rychlost.

Správně odpověděl a vítězem se stává:  pan Jiří S. z Klášterce nad Ohří

Gratulujeme! Výherci během chvilky přijde e-mail a ASRock Z370 Extreme4 poputuje k novému majiteli. Potom už jen budeme držet palce přepravní společnosti…

Pokud jste se po prvním odstavci pustili do prohledávání e-mailového klienta a e-mail se soutěží nenašli, je to pravděpodobně tím, že nejste odběrateli našeho newsletteru (a nebo Vás o e-mail se soutěží připravila složka se spamem nebo složka „hromadné“ – mrkněte do nich.) Soutěžit totiž mohou jen zaregistrovaní uživatelé.  

Kdo se chce tedy zúčastnit další soutěže, tomu stačí udělat jediné. Na naší domovské stránce nebo na našem portálu je v pravé části formulář Newsletteru, kam stačí zadat Vaši e-mailovou adresu a je to. Dozvíte se o soutěžích, sem tam Vám pošleme informace o zajímavých produktech z naší nabídky a včas získáte informace o promo akcích a zajímavých nabídkách, která Vám dokáží nákup zpříjemnit.

-bj-