Vyhlášení soutěže o Palit GTX 1080 Super JetStream

Článek
Vyhlášení soutěže o Palit GTX 1080 Super JetStream

Možná jste vyhráli, možná jste o soutěži ani nevěděli a možná byste chtěli vyhrát příště…? Máme pro Vás hned několik zpráv a všechny jsou dobré.

Jeden z našich věrných čtenářů vyhrál nadupanou grafickou kartu Palit GTX 1080 Super JetStream. Vy, kterým soutěž do e-mailu nepřišla, se můžete zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a třeba se na Vás usměje štěstí příště. A v neposlední řadě se mohou všichni čtenáři těšit na další soutěž, která je za dveřmi a… víc Vám neprozradím :-).

Jaká byla soutěžní otázka: Co – u grafických karet Palit – znamená technologie 0-dB? Správná odpověď byla za „a.“ tedy: Chladič zůstává neaktivní, dokud není vyžadován výkon a teplota čipu nepřekročí 50 stupňů.

Palit GTX 1080 Super JetStream

A že to nejsou jen planá slova výrobce, můžeme potvrdit. Testujeme totiž na hráčích. Jeden z našich kolegů se noc co noc prohání ve virtuálním světě a už si nějaký ten pátek libuje nad tím, že má konečně tichý herní počítač, u kterého nemusí nosit sluchátka z kamenolomu. Zkrátka výkonná a tichá grafická karta je základem pořádného herního zážitku.

Správně odpověděl a vítězem se stává: pan Martin K. z Čelákovic.

Gratulujeme! Výherci za chvilku ve schránce přistane e-mail a záhy kartu házíme na korbu auta a posíláme na určenou adresu.

Pokud jste se po prvním odstavci pustili do prohledávání e-mailového klienta a e-mail se soutěží nenašli, je to pravděpodobně tím, že nejste odběrateli našeho newsletteru (a nebo Vás o e-mail se soutěží připravila složka se spamem – mrkněte do ní.) Soutěžit totiž mohou jen zaregistrovaní uživatelé. Kdo se chce tedy zúčastnit další soutěže – hodnotné ceny už se mi vrší na stole – tomu stačí udělat jediné. Na naší domovské stránce nebo na Info portálu je v pravé části formulář Newsletteru, kam stačí zadat Vaši e-mailovou adresu a je to. Dozvíte se o soutěžích, sem tam Vám pošleme informace o zajímavých produktech z naší nabídky a včas získáte informace o promo akcích a zajímavých nabídkách, která Vám dokáží nákup zpříjemnit.

-bj-