Vyhlášení soutěže o Crucial SSD a Ballistix paměti

Článek
Vyhlášení soutěže o Crucial SSD a Ballistix paměti

Možná jste vyhráli, možná jste o soutěži ani nevěděli a možná byste chtěli vyhrát příště…? Ať už si kladete jakoukoliv otázku, odpověď máme na všechny.

Minule vyhrál jeden, dnes losujeme rovnou tři čtenáře, kteří si rozdělí Crucial SSD a Ballistix paměti.  

Děkujeme všem za účast, odpovědí se sešla hromada, třídil jsem to do pozdních nočních hodin (to znamená do 21:05, kdy už obvykle chrní… – pozn. manželky).

Vy, kterým soutěž do e-mailu nepřišla, se můžete zaregistrovat k odběru našeho newsletteru a třeba se na Vás usměje štěstí příště, už lámu dalšího výrobce.

Jaká byla soutěžní otázka: Jaké NAND čipy najdete v SSD Crucial MX300?

Správná odpověď byla za „b.“ tedy: Micron

Crucial by Micron SSD

Otázka byla tentokrát velmi snadná. Crucial SSD už pro Vás do ČR a na Slovensko pár let vozíme a v nejednom článku jste se mohli odpověď dočíst. Micron je mateřská společnost, kde probíhá výroba čipů a enterprise SSD. Crucial by Micron je dceřinou společností, kde se vyrábí SSD a operační paměti a rovněž pod Micron spadá Ballistix by Micron, kde probíhá výroba herních pamětí.

Správně odpověděli a vítězi se stávají:

1. místo: pan Oldřich S. z Mělníka (1 TB SSD Crucial MX300 + 8 GB DDR4 paměti Ballistix)

2. místo: pan Jiří B. z Frýdku Místku (32 GB kit DDR4 pamětí Ballistix)

3. místo: pan Ivan M. z Prahy 9 (525 GB SSD Crucial MX300)

Gratulujeme! Výhercům za chvilku ve schránce přistane e-mail a potom už přepravní společnost žhaví motor a jede přímo k nim.

Pokud jste se po prvním odstavci pustili do prohledávání e-mailového klienta a e-mail se soutěží nenašli, je to pravděpodobně tím, že nejste odběrateli našeho newsletteru (a nebo Vás o e-mail se soutěží připravila složka se spamem nebo složka „hromadné“ – mrkněte do nich.) Soutěžit totiž mohou jen zaregistrovaní uživatelé.  

Kdo se chce tedy zúčastnit další soutěže, tomu stačí udělat jediné. Na naší domovské stránce nebo na našem portálu je v pravé části formulář Newsletteru, kam stačí zadat Vaši e-mailovou adresu a je to. Dozvíte se o soutěžích, sem tam Vám pošleme informace o zajímavých produktech z naší nabídky a včas získáte informace o promo akcích a zajímavých nabídkách, která Vám dokáží nákup zpříjemnit.

-bj-