Nová výbava pro hráče, nová příležitost pro dealery II

Článek
Nová výbava pro hráče, nová příležitost pro dealery II

Včera jsme si představili počítačovou skříň Panzer-s a herní myš Cougar Revenger, dnes si dáme něco pod myš, pod ruce a pod sebe.

Ačkoliv snímač myši Revenger funguje téměř na všem, s podložkou je to teprve to pravé ořechové. Podložka musí mít hladký povrch, aby po něm myš perfektně klouzala, musí být voděodolná a nejen proto, že na ní v zápalu hry něco převrhnete, ale i proto, aby se dala dobře čistit a byla příjemná i po celodenním používání, kdy se ruka zpotí. Musí mít pogumovaný protiskluzový povrch, aby držela na stole, prošívané lemy a jak říká Cougar, musí být „Battle-proof“ jinými slovy, musí vydržet pořádnou pařbu. A všem požadavkům, které jsem výše vyjmenoval, vyhovuje Cougar Speed 2.

Cougar Arena herní podložka

Aby toho nebylo málo, máme pro Vás i obří model Arena black – na kterou jde dát nejen myš, ale i klávesnice a získáte tak naprosto stabilní povrch pro obě periferie. Není totiž nic horšího, než klávesnice položená jednou polovinou na malé podložce a nahnutá právě tak, aby Vám to lezlo na nervy a rušilo to při hraní.

Když už jsem u těch klávesnic, mrkněte na Cougar 450K. Jak se řekne mechanické klávesnice, hráči začnou slinit a peněženky plakat. Výrobce na to šel od lesa a přišel s hybridní mechanickou klávesnicí. Výsledkem jsou membránové klávesy, nad kterými je plunžr (divný to technický výraz pro druh pístu, tak raději spouštěcí mechanizmus) a vše je zakončeno čepičkou klávesy. Uživatel tím získá odezvu a pocit jako u mechanické klávesnice, klávesy jsou mnohem tišší a cena je výrazně dostupnější. Navíc se tím prodlouží životnost membrány až 40x.

Cougar 450K herní klávesnice

K herním klávesnicím neodmyslitelně paří anti-ghosting technologie, která zajistí přesný záznam všech stisknutých kláves a nenechá Vás tak ve štychu při intenzivním hraní, kdy ruka létá po klávesách jako lasička po kurníku. Odolnost proti polití je samozřejmost a zmiňuji jí jen proto, že jsem si pár klávesnic už osobně vykoupal (já mu s tím taky pomohl – pozn. kocoura). I u klávesnic uplatníte Cougar UIX utilitu a pohodlně si nastavíte makra, zkratky a různé funkce. A na noční seance přijde vhod 3barevné podsvětlení kláves.

Když už máte počítačovou skříň do které postavíte výkonný počítač, máte herní klávesnici, pořádnou myš a podložku, zbývá to poslední a nejdůležitější. Dává se na to opačná strana těla než je hlava a slunce tam svítí jen v okamžiku, když uděláte stojku. Ano, je to herní křeslo. V podání Cougaru jde spíš o trůn. ARMOR, jak se křeslo jmenuje, splňuje několik základních požadavků – pohodlí je to první. Můžete sedět jako prkno nebo se můžete rozvalit jako král, můžete se vytvarovat do čehokoliv, co Vám příroda dovolí, a všechno bude pohodlné. Číslo dvě je ergonomie: nastavitelná výška, horizontálně polohovatelný opěrák – který jde dát úplně na plocho, to kdyby jste si chtěli dát dvacet –, podpěrky předloktí, které jdou nastavit ve všech myslitelných směrech.

Cougar Armor herní křeslo

Číslo tři: bezpečný posed. Ten zajistí celokovový rám, který navíc zaručí dlouhou životnost. S další podporou hlavy a beder pomůžou dva přídavné polštáře a Vy se tak budete moct soustředit na hraní nebo práci. Mimochodem nosnost je 120 Kg a to už byste museli být pořádný dřevorubec nebo amazonka, aby jste byly přes limit.

Ostatně přijďte se přesvědčit na vlastní pozadí. I herní křeslo Cougar Armor máme na prodejně a rovnou na místě, kde Vás kolega Dan obsluhuje. Kdyby se tam náhodou rozvaloval, tak ho z křesla bez ostychu vytřepte a kdybyste tam usnuli, tak máme do 18.00, tak Vás pak případně někdo vzbudí :-)

Je toho spousta a ještě toho spousta bude. Projděte si v klidu nabídku, prostudujte produkty, které Vám padly do oka, zastavte se na prodejně a vyzkoušejte si je na vlastní kůži, kupte si je a podělte se s námi o zkušenosti. Hrajte, bavte se a užívejte si, od toho je tu pro Vás Cougar Gaming.

-bj-