Herní smršť od Corsairu

Recenze

Když jsme vám loni v říjnu představovali profesionální herní klávesnice Corsair, už jsme tušili, že ani letos nebude o zajímavé novinky v herním segmentu nouze. První kusy jsou tu a nám nezbývá než se s vámi podělit o první zážitky.

Hned z počátku Vás musíme potěšit. Hodně se nás ptáte na balení, protože vystavit si produkt na obchod se dá pouze, pokud to za to stojí a v případě Corsairu a herních produktů, to za to stojí. Pevné krabičky v barvách značky se všemi nezbytnými informacemi, které upoutají zákazníka hned na první pohled. Retail balení na jedničku.

Balení produktů Corsair

Že krabička produkt nedělá? Souhlasíme s Vámi. Po vybalení Vás čeká překvapení číslo dvě. Jestli je balení bytelné, tak Vás kvalita provedení produktů samotných porazí. Ne nadarmo Corsair používá označení „Built like a tank“. Musíme vypíchnout herní sluchátka H2100 Wireless Dolby 7.1 Greyhawk. Zvuk jako křišťál, dech beroucí basy, vyvážené středy a výšky, že Vás bude mrazit. To vše v bezdrátovém provedení s dosahem do vzdálenosti až 12 metrů.Sluchátka Corsair H2100 GreyHawk

Výrobce si dal za cíl vytvořit sluchátka, která budou excelovat v oblasti zvuku, budou maximálně komfortní a to vše při velmi příjemné cenové hladině. A tak se zrodila série herních headsetů VOID. Na výběr je hned několik modelů, od 7.1 bezdrátových RGB až po stereo s klasickým 3,5“ jackem, který ocení ti, co chtějí maximum za co nejnižší cenu. Všechny modely jsou vybaveny velmi citlivým mikrofonem s technologií tlumící okolní hluk a je tedy jedno, jestli na Vás bude štěkat pes nebo manželka, ani jednoho nebude na druhé straně slyšet.  Sluchátka Corsair VOID

Klávesnice jsme Vám představili, sluchátka také, jako by nám ještě něco chybělo. Přesně tak. Herní hlodavci celou sérii doplňují.

Pokud jde o hráče FPS her a přesnost, je optika prostě optika a pokud je vše navíc v duchu snímačů AVAGO, není o čem přemýšlet. A právě tady přichází na scénu model Corsair Sabre Optical RGB. Čistý design s perfektní ergonomií, hmotnost 100g takže ani při celonočních herních maratonech se zápěstí neunaví, Omron mikrospínače a extrémně přesný snímač AVAGO ADNS S3988 takže head-shot zaručen ;-). To vše zabaleno do super ceny.

Herní myš Corsair Sabre

Ne jen hraním FPS her živ je člověk a tak Corsair myslí i na hráče MOBA a MMO her. Já vím, že jsem se o kvalitě provedení už zmiňoval, ale nedá mi to. Ostatně vyzkoušejte si herní myš Corsair Scimitar RGB a uvidíte sami. Specialitkou téhle krásky je 12 mechanických tlačítek, na která si hráč namapuje na co si vzpomene a hraní bude už jen zábava. Optický senzor s 12 000 DPI („Ne, fakt to není překlep.“ pozn. autora), nastavitelné RGB podsvícení a vysoce kvalitní tkaninou opletený USB kabel, už jen doplňují dokonalou herní myš.

Herní myš Corsair Scimitar

Tak co říkáte, navnadili jsme Vás? A to jsme zmínili jen pár modelů. Mrkněte na kompletní nabídku mechanických klávesnic, herních sluchátek a myší a věříme, že si vybere každý.

A kdyby jste přeci jen potřebovali poradit s výběrem, chtěli s námi začít spolupracovat nebo si jen chtěli produkty vyzkoušet, tak se zastavte. V pražském skladu máme produkty připravené a obchodníci s Vámi rádi pohovoří. Telefonní číslo určitě znáte, ale kdyby přeci jen... tak Praha 281 028 666 a holky a kluci z Brna 543 210 429.