Co Vás v roce 2017 nejvíce zaujalo

Článek
Co Vás v roce 2017 nejvíce zaujalo

Zhodnotit na konci roku celoroční snahu, je nezbytným předpokladem pro budoucí úspěch. Zajímá to nás a zajímá to i ambiciózní zákazníky.

V první řadě bych Vám všem, kteří naše newslettery a články čtete, poděkoval. Je skvělé, že si i v dnešní uspěchané době, kdy se valí informace ze všech stran, najdete čas. A často to jsou právě informace, které jsou jednou z nejcennějších konkurenčních výhod.

Prosvištěl jsem všechny vydané články, seřadil dle zájmu čtenářů a tady je přehled tří nejčtenějších za rok 2017.

Miniaturní počítač s výkonem desktopu Vás zaujal nejvíce. Ono není divu. S většinou pracovních úkonů si hravě poradí, na stole nezabere víc místa než hrnek s kávou a velkým benefitem je i tichý chod a možnost rozšiřitelnosti o další výkonné komponenty.

Na druhém místě Vás zaujal produkt, který Vám udrží zákazníky na webu, protože se e-shop rychle načítá, který dokáže zachránit a obnovit data v případě výpadku a ze kterého má nejeden majitel serveru hrůzu, protože se obává složité instalace a přitom je to brnkačka.

Kdo chtěl okamžitě zdvojnásobit rychlost SSD, ten se pustil do čtení článku, který obsadil třetí místo. Proč si nedopřát dvojnásobnou porci výkonu, když je to na dvě kliknutí a grátis, že? Toto téma zaujalo nejen Vás, ale i herní portál Grunex, který článek vydal pro široké herní publikum.

Velkému zájmu se těšily i soutěže – a ačkoliv to pro nás byla zcela nová disciplína, s partnery Palit, Crucial a ASRock jsme zvládli udělat tři a potěšit několik z Vás.

Užijte si konec roku a 3. 1. 2018 se na Vás budeme těšit v roce novém. Někdo s novými nápady, někdo novou chutí do práce a někdo s novou chutí v puse, potom co do sebe na Silvestra nalil :-)

-bj-

PF 2018