BitFenix – královna mezi ITX skříněmi

Recenze

Segment itx herních počítačových skříní je fenomén. Jsou kompaktní a přesto prostorné a jsou prostě sexy. Zapůjčili jsme dva modely od BitFenixu klukům z časopisu Computer a máme tu novou královnu.

Značka BitFenix se na trhu objevila v roce 2010 a hned od počátku jsme Vám jí začali dodávat na český trh. Mnoho z Vás se osobně přesvědčilo, že mladé firmy umí na trh přinášet svěží produkty, které srší nápady. Nejinak je tomu u mini-itx skříně BitFenix Prodigy M, která se stala jednou z dvojice vítězných skříní. Slovy redaktora „Promyšlená konstrukce a netradiční vzhled osloví všechny individualisty.

O vlásek a BitFenix by obsadil hned dvě z vítězných příček. Model Phenom však získal krásnou čtvrtou příčku z celkem devíti testovaných skříní, takže důvod k radosti tu rozhodně je. Vlastně jsou dva, BitFenix Phenom se stala první z doporučených skříní redaktora „Velmi dobrou konstrukcí s mnoha možnostmi chlazení a celkem jedenácti pozicemi na disky disponuje skříň Bitfenix Phenom – Computer doporučuje.

Kdo z Vás do BitFenixu již staví, tomu to říkat nemusíme. Těm, kteří tyhle krásky ještě nevyzkoušeli, doporučujeme napsat obchodníkům v Praze a v Brně a nebo kolegy provětrejte na telefonu 281 028 666 a 543 210 429, sedí tam ve dne v noci a v mžiku s Vámi spolupráci nastaví.

Chcete-li si přečíst vybrané recenze skříní od BitFenixu, napište nám, něco s tím uděláme... Avšak celý velký test si lze přečíst až po zakoupení časopisu Computer, jistě souhlasíte, že kluci z redakce nemůžou pracovat za buráky... :-)